top of page

Муніципальній варті Ірпінської міської ради — 4 роки!

Сьогодні Муніципальна варта Ірпінської міської ради святкує 4-ту річницю з дня створення підприємства!

Рівно чотири роки тому, 22 грудня 2016 року, з метою забезпечення громадського порядку та недопущення розкрадання і псування комунального майна на території Ірпеня, рішенням сесії Ірпінської міської ради було створене комунальне підприємство «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. І хоча свою історію Муніципальна варта розпочала ще раніше з 1 березня 2016-го ми діяли як структурний підрозділ КП «Контроль благоустрою міста», окремим підприємством стали 22.12.2016, і з початку заснування наші інспектори цілодобово наглядають за парковими зонами, місцями масового відпочинку, медичними закладами, закладами освіти, культури і спорту. За цей період нами був пройдений нелегкий шлях, але найважчі роки становлення підприємства вже позаду, ми досягли значних успіхів і нам є чим пишатися! Довіра людей, впевнений розвиток та бажання вдосконалюватися, і амбітні ідеї на наступні роки.


Першим керівником Муніципальної варти Ірпеня був учасник бойових дій, офіцер ЗСУ полковник Валерій Вовк.

Вовк Валерій Анатолійович  був одним із засновників батальйону “Київська Русь”

Наразі, протягом вже 3-х років очільником підприємства є Микола Ковальчук.

Дякую всьому колективу за сумлінну працю і самовіддачу, професіоналізм, та результативність у виконанні своїх фахових обов’язків! Міцного здоров’я вам та вашим сім'ям, добробуту, родинного благополуччя, впевненості у майбутньому, безупинного руху до успіхів та нових здобутків!

Результати роботи Муніципальної варти — це збережене на десятки мільйонів гривень комунальне майно, майно нашої громади. Це адміністративна практика і профілактична робота з порушниками громадського порядку, порушниками правил благоустрою міста тощо. Практично кожного дня інспектори Муніципальної варти надають допомогу органам Національної поліції, ДСНС, службі в справах сім’ї та молоді, спеціалізованим медично-санітарним службам, комунальним службам міста і звичайним громадянам. Завдяки спільній роботі всіх служб, незалежні експерти видання «Forbes Ukraine» у своєму вересневому номері поставили Ірпінь в рейтингу міст України за критерієм безпеки на ІІІ місце! По причині пандемії цей рік був нелегким, проте ми довели що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, готові вирішувати всі поставлені перед нами завдання, і працювати на благо ірпінської територіальної громади в будь-яких умовах.


Інші цікаві факти та статистику в цифрах за 4 роки нашої діяльності можна знайти за посиланням. Повний та детальний звіт за 4 роки у картинках можна знайти на фейсбук-сторінці начальника Муніципальної варти Миколи Ковальчука.


Commenti


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page