top of page

Муніципальній варті Ірпінської міської ради — 5 років!

Рівно п’ять років тому, двадцять другого грудня 2016-го року, депутати Ірпінської міської ради прийняли рішення про створення в місті комунального підприємства «Муніципальна варта». П’ять років для підприємства, яке було створено з нуля – це важливий життєвий цикл його становлення. На очах всієї громади ми росли, набували досвіду, становилися міцнішими і професійнішими.

Муніципальна варта Ірпеня. Перших 5 років пройдено - і нам є чим пишатися!
Перших 5 років пройдено - і нам є чим пишатися!

Так, були і помилки і прорахування. Якісь речі хотілося реалізувати швидше, впровадити певні ідеї. Але нічого не завадило нам стати одним із найуспішніших проєктів в Україні.


Ірпінська територіальна громада за рівнем інвестиційної привабливості, комфорту ведення бізнесу і високим рівнем безпеки знаходиться в лідерах українських рейтингів. Безпечне середовище – це те, наскільки нам безпечно на вулиці, на дорозі, в парку, біля будинку, як вдень, так і вночі. Це якраз той виклик, з яким, вважаю, ми справляємося. З 2015 року місто кожного місяця відкривало новий інфраструктурний об’єкт. Все починалося з бажання зберегти ті об’єкти інфраструктури – парки, сквери, дитячі і спортивні майданчики тощо. Всім хотілося цивілізовано відпочивати і користуватися цим, але велика кількість громадян не була готова до цивілізованого відношення. Нашим першим завданням було зберегти це майно і привчити людей до певних правил. Неможливо охоронника, інспектора, правоохоронця поставити біля кожного тренажера, куща чи лавки. Тому ми вийшли на наступний етап – етап реагування. Цілодобова гаряча лінія, міська система відеоспостереження, групи швидкого реагування на спецтранспорті дозволили нам бути більш оперативними і реагувати максимально швидко.


Головним досягненням за ці п’ять років вважаю довіру до служби громадян, комунікацію та співпрацю з населенням. Нас знають, нам довіряють, на нас реагують.


Як керівник, хочу в першу чергу подякувати колективу муніципальної варти за щоденну рутинну роботу по збереженню комунального майна і забезпеченню безпекового середовища нашої громади. Ви Команда з великої літери, в якій приємно працювати і яку почесно очолювати!


Хочу подякувати міському голові Олександру Маркушину за підтримку проєкту, за його стратегічне бачення яким повинно бути безпечне середовище громади, та тактичне розуміння як це робити.


Дякую всьому депутатському корпусу, який завжди відгукується на наші запити, голосує за наші програми і проєкти.


Подяка Ірпінському відділу Національної поліції та їх керівнику Олександру Малоголовому за тісну співпрацю і взаємодію.


Не можу не подякувати комунальним службам і комунальним підприємствам, їх керівникам, які завжди готові прийти на допомогу.


Окрема подяка опонентам і «експертам» на дивані, без вас ми би не стали таким потужним і загартованими, готовими до будь-яких викликів.


Муніципальна варта в Ірпені як проєкт відбулася, ми рухаємося далі, громада може на нас розраховувати!


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page