top of page

Муніципальній варті Ірпінської міської ради — 6 років!


"Рівно 6 років тому цього дня в Ірпені було створено комунальне підприємство «Муніципальна варта». І сьогодні я із впевненістю можу сказати, що це було одне із найкращих рішень управлінської команди міста.


Якщо говорити про порядок і безпеку в місті, за якими наш Ірпінь ставлять в приклад іншим українським містам, то, в першу чергу, це саме завдяки роботі інспекторів Муніципальної варти. Налагоджена система відеоспостереження, мережа кнопок тривожного виклику, сучасний ситуаційний центр, де Мунварта цілодобово тримає на контролі обстановку на міських вулицях, тісна конструктивна співпраця з поліцією – все це результат професійної роботи цих хлопців.


Але особливо героїчно наші мунвартівці проявили себе, коли до нас прийшла війна. Хлопці одразу знали, що мають робити і мужньо стали на захист рідного міста. Частина з них увійшли в лави тер оборони, частина – мобілізовані з ЗСУ, інші – допомагали з евакуацією мешканців Ірпеня, доставкою продуктів та ліків людям, які залишалися тут під час бойових дій.


На жаль, були і втрати. Прошу сьогодні пом’янути заступника керівника Муніципальної варти Анатолія Колєснікова, який загинув під час бойових дій з окупантами. Вічна йому пам’ять!


Шановні інспектори Муніципальної варти, я знаю, що ви не часто чуєте від людей слова вдячності. Бо найчастіше ваша робота залишається невидимою. Тому сьогодні я вам дякую від імені всієї Ірпінської громади! Дякую за врятовані людські життя, за збережене комунальне майно, за порядок у наших парках, скверах, на площах, за те, що щодня працюєте на благо рідної громади! З Днем народження!."


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page