top of page

Навички з тактичної медицини опановували учасники другого курсу з підготовки до національного спротиву

Цивільне населення продовжує проходити курс навчання з підготовки до національного спротиву, який проводять інструктора Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти.

Навчальна програма охоплює широкий спектр тем, останнє ж заняття було цілком присвячене тактичній медицині. Курсанти ознайомились і відпрацьовували алгоритм MARCH – чітко визначені пріоритети і порядок дій надання допомоги в догоспітальній медицині на полю бою:


  • M (Massive Bleeding) - Масивна кровотеча.

  • A (Airway Management) - Управління дихальними шляхами.

  • R (Respiration) - Дихання.

  • C (Circulation) - Циркуляція.

  • H (Hypothermia) - Гіпотермія.

Найгірший ворог у критичних ситуаціях – це паніка. Саме тому дуже важливі базові теоретичні, а особливо практичні знання, які допоможуть не панікувати, згуртуватися і правильно діяти під час надзвичайних подій. На тренінгу розглянуто кожен з перелічених модулів і практично відпрацьовано умовні ситуації (само і взаємодопомоги). Тільки практика допомагає всім учасникам власноруч відчути той стан і емоції, під час яких людина усвідомлює, що від її дій та відповідальності залежить життя іншої людини.


Нагадуємо, що в рамках реалізації «Програми заходів національного спротиву» та з метою сприяння обороні України в Ірпінській міській територіальній громаді, Добровольчим формуванням, КП «Муніципальна варта» та відділом з питань надзвичайних ситуацій, оборонної та мобілізаційної роботи Ірпінської міської ради здійснюється комплекс заходів, спрямованих на максимальне залучення цивільного населення до навчань з основ військової підготовки. Якщо потрібні навички здобуті, а під рукою необхідні речі, справна зброя та знання — пережити труднощі значно легше.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page