top of page

Навички, які рятують життя!

Під час патрулювання та участі у заходах з забезпечення публічної безпеки, співробітники Муніципальної варти часто стикаються з необхідністю надання домедичної допомоги постраждалим.

Статистика говорить: при ситуації, коли людина раптово потребує першої домедичної допомоги, вірогідність того, що поряд буде кваліфікований медик — не вище 10%. Тому, в нинішній час варто бути готовим до всього, навіть якщо ви цивільна особа.


Муніципальна варта ІМР велику увага приділяє навчанню персоналу навичкам надання першої допомоги і діям в подібних ситуаціях. Проводяться заняття і тренінги із залученням кваліфікованих та досвідчених інструкторів. Всі службові автомобілі обладнані аптечками першої допомоги і медичними сумками. В 2023 році автопарк підприємства поповнився автомобілем парамедика. В штаті підприємства є інструктор з надання догоспітальної допомоги, фаховий фельдшер.


Прості речі рятують життя. А чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та надати першу допомогу постраждалому. Тож радимо всім регулярно проходити тренінги і навчання з домедичної допомоги і завжди тримати в своїх автівках якісно укомплектовані аптечки, адже ці навички як ніколи можуть знадобитися під час війни.


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+Telegram/WhatsApp/Viber/Signal).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page