top of page

Навчання заради майбутнього: Ірпінські студенти вивчали основні принципи надання домедичної допомоги при надзвичайних ситуаціях

Чотири дні чотири групи по 5 годин вдень відпрацювали наші інструктори з навчання студентів «Ірпінського фахового коледжу НУБіП України» першої допомоги при надзвичайних ситуаціях. Здобувачі засвоювали стартові теоретичні знання, практичні прийоми та навички з надання домедичної допомоги в обсязі само- і взаємодопомоги.

Навчання проводилося за цивільним алгоритмом надання першої допомоги C-A-B-C (Critical bleeding, Airways, Breathing, Circulation) – він використовується в невідкладних ситуаціях для оцінки та надання допомоги постраждалим. Для демонстрації та виконання практичних завдань використовувалися манекени, тренажери та імітаційні моделі.


Відпрацьовувались практичні навички з надання пораненим необхідної допомоги: оцінка стану постраждалого, перевірка наявності критичних кровотеч та їх зупинка за допомогою прямого тиску і накладання джгута-турнікета, тампонування, забезпечення прохідності дихальних шляхів і перевірка дихання. Студенти дізнались що робити при загальних пораненнях, вивчали види пов'язок і накладали їх, навчилися переводити постраждалого у стабільне положення, ознайомились із принципами евакуації та транспортування постраждалих.


Все робилося на практиці, адже тільки вона дозволить набути достатній рівень впевненості та компетентності для ефективного надання допомоги у реальних ситуаціях. Не помиляється той, хто нічого не робить.Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page