top of page

Нагадуємо про необхідність прибирати прилеглу територію від снігу!

Сніг взимку – безперечно прекрасне та красиве явище, але не на тротуарах, де проходять пішоходи, особливо повз магазини, кафе, аптеки, офіси, банківські установи тощо. У зв'язку із різкою зміною погодних умов, пониженням температури та снігопадами нагадуємо, що суб’єкти господарювання Ірпеня на власних та закріплених територіях повинні здійснювати регулярне прибирання від снігу, що забезпечує утримання об’єктів благоустрою та прилеглих територій у належному стані.

У період снігопадів кафе, магазини, офіси тощо мають розчищати прилеглу територію від снігу та ожеледі
У період снігопадів кафе, магазини, офіси тощо мають розчищати прилеглу територію від снігу та ожеледі

Законодавчо відповідальність за належне утримання території за яку відповідає власник/орендар врегульовано у Правилах благоустрою міста Ірпінь. В них чітко прописані вимоги до всіх відповідальних осіб, які вони повинні виконувати та слідкувати за станом своєї прилеглої території.


Згідно цих Правил, власники, балансоутримувачі, підприємства, установи, організації або особи, які утримують території населених пунктів зобов’язані подбати про: регулярне прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, входів до будівель і споруд від снігу та льоду, здійснювати посипання протиожеледними засобами прилеглих територій, своєчасно очищати дахи, водостічні труби, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок з дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів (встановленням огорож на небезпечних ділянках і прибиранням скинутого снігу та льоду протягом доби).


Хочемо виразити вдячність всім керівникам підприємств, організацій, установ міста незалежно від форм власності та фізичним особам-підприємцям, які врахували зміну погодних умов – початок снігопадів, і вжили вичерпних заходів щодо розчищення прилеглих до своїх об’єктів (домоволодінь) територій від снігу та протиожеледних заходів! Благоустрій міста – це наша спільна справа. Дякуємо за повагу та розуміння!


Шановні містяни, якщо ви стали свідками порушень Правил благоустрою Ірпеня, або певних незручностей, створених порушенням цих Правил – звертайтесь для реагування до Муніципальної варти Ірпінської міської ради. Телефони цілодобової «гарячої лінії» МВ: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp); (04597) 60-400.

Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page