top of page

Нагадуємо! У лісах небезпечно!

Наближається другий місяць весни, потроху теплішає і у багатьох людей виникне бажання піти на прогулянку до лісу. Але у деокупованих регіонах, таких як наш, поки варто забути про відвідування лісів. У березні 2022 року на Київщині цивільному населенню заборонили відвідувати ліси з метою запобігання пожежам і мінімізації ризику підірватися на вибухонебезпечних залишках війни. Через воєнні дії ліси забруднені боєприпасами, на розмінування яких знадобиться чимало часу.


Існує пріоритетність у порядку розмінування території. Сапери та вибухотехніки насамперед ретельно перевіряють населені пункти, вже після – поля і ліси. Ба більше, ліс – середовище, убезпечити яке буде вкрай складно. Трави, підлісок, дерева – все це ускладнює процес перевірки та розмінування. І ми знаємо про низку випадків, коли навіть рятувальники та лісівники підривалися в лісах, хоча й володіли професійною інформацією.


Минулими вихідними сапери служби розмінування Муніципальної варти обстежували невелику ділянку Ірпінського лісу за рогом вулиці Київська і провулку Глінки. І хоча це були околиці лісу, тим не менш, навіть там було знайдено багато вибухонебезпечних предметів. Виялено залишки реактивних снарядів до РСЗВ «Град», некерованих авіаційних ракет, у тому числі з вибуховою речовиною.

Виявили підозрілий предмет, за зовнішними ознаками схожий на вибухонебезпечний? Негайно повідомте про знахідку служби 101 та 102.

Мешканці Ірпінської міської територіальної громади можуть також звернутись до Муніципальної варти Ірпеня, при якій діє служба розмінування: (068) 379-92-27; (073) 070-05-57 або (04597) 60-400 (цілодобово). Фото, відеоматеріали та координати надсилайте нам за допомогою месенджерів Telegram/Viber/WhatsApp або Signal по вищезгаданим мобільним номерам. Пам'ятайте: ваша безпека – ваша відповідальність!

コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page