top of page

Наша кров переможе: в Ірпені пройшов додатковий День донора

🩸В Ірпені відбувся додатковий День донора крові. Заготівлю дорогоцінного біоматеріалу провела виїзна бригада Київського обласного центру служби крові. Тимчасовий донорський пункт, як і завжди, розгорнули в Ірпінській центральній поліклініці. З самого ранку в коридорі поліклініки велика черга на донацію, приємно що люди розуміють наскільки важливо у час війни утримати систему крові в країні на належному рівні.

Цього разу доєднались до благородної справи 78 містян, поповнивши обласний банк крові майже на 38 літрів рятівного біоматеріалу. Колектив Муніципальної варти за багато років не пропустив жодної донації крові, що проходить у нашому місті, і в сьогоднішній акції добровільного забору крові ми також прийняли участь.


Війна з росією триває, і нашим пораненим захисникам та постраждалим цивільним потрібна кров, особливо після масованих обстрілів українських міст з жахливими наслідками. Прямо під час процесу донації надійшов запит на зібрану кров від одного з українських військових шпиталів! Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи! Також відмітимо, що майже всі донори отриману грошову компенсація за здачу крові передали на закупівлю FPV-дронів для нашого війська.


Важливо саме регулярне донорство – і ми закликаємо українців робити це 3-4 рази на рік. Ділиться власною кров’ю, аби допомогти іншим!  Це цінний ресурс, який буквально повертає людей до життя.


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page