top of page

На будівлі міської ради встановлено кнопку екстренного зв'язку з черговим Муніципальної варти

Шановні мешканці та гості Ірпеня!


Інформуємо, що праворуч від центрального входу в Ірпінську міську раду встановлено пристрій екстренного зв'язку з черговою частиною Муніципальної варти Ірпеня. Розміщений він на місці таксофону "Укртелекому", який не працював вже багато років.

Тривожна кнопка СОС Ірпінська міська рада

Віднині в неробочий час або у вихідні, коли будівля Ірпінської міської ради зачинена, натиснувши кнопку можна вийти на зв'язок з оперативним черговим. Так, наприклад, можна отримати довідку інформаційного характеру, сповістити про виявлене правопорушення, про необхідність надання невідкладної медичної допомоги, або будь-яку іншу надзвичайну ситуацію.


Після натискання кнопки SOS виклик надійде на пульт Муніципальної варти, з вами на зв’язок вийде оперативний черговий.
Після натискання кнопки SOS виклик надійде на пульт Муніципальної варти, з вами на зв’язок вийде оперативний черговий.

Також можна скористатися звичними засобами зв'язку із черговою частиною Муніципальної варти — зателефонувати за номером (073) 07-00-557 або (045 97) 60-400 (цілодобово).


Вкотре наголошуємо, що без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування цих органів – робить громаду безпечною!

コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page