top of page

На Київщині відбувся вишкіл «Тактична медицина»

В минулий уїкенд з 28 по 30 червня Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації спільно з Київським обласним молодіжним центром реалізували вишкіл по тактичній медицині.

Фахівці по роботі з молоддю, працівники закладів спорту, виховники Джур, представники органів місцевого самоврядування, громадські активісти Київської області протягом триденного заходу отримували знання та вдосконалювали навички за напрямком тактичної медицини та надання першої домедичної допомоги. В тренінгу брала член інструкторської команди добровольчого формування ІМТГ, співробітник Муніципальної варти – Наталія Кіркіна. Тільки цього разу у не зовсім звичному для себе амплуа – курсанта, а не викладача.


Впродовж вишколу 30 його учасників опановували та вдосконалювали практичні навички надання першої домедичної допомоги, які буквально рятують життя, за темами:


  • Розпізнання та зупинка кровотеч;

  • Допомога при переломах та опіках;

  • Допомога при ураженні грудної клітки і черевної порожнини;

  • Забезпечення прохідності дихальних шляхів;

  • Проведення серцево-легеневої реанімації.


По завершенню вишколу всі його учасники отримали відповідні сертифікати.


Дякуємо організаторам за запрошення і обмін досвідом! Повторення — основа навчання. Тож треба практикувати навички до автоматизму, тренувати їх систематично. Ми маємо вміти рятувати одне одного. Сьогодні кожне врятоване життя — це частина Перемоги!


Нагадуємо, що Муніципальна варта Ірпінської міської ради також проводить для бажаючих тренінги з надання першої домедичної допомоги – це шлях до порятунку не одного людського життя! Вони проводяться регулярно і на безкоштовній основі, за підтримки Ірпінського міського голови Олександра Маркушина. На постійній основі відкрита реєстрація на проведення тренінгів з першої допомоги для організованих груп, колективів підприємств, закладів тощо (від 15 до 20 осіб). Крім Ірпеня, тренінг може бути проведений в Київській області та в м. Київ. Запити на групові тренінги залишайте за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні на фейсбук-сторінці Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування.


コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page