top of page

Не залишайте в автомобілі дітей і тварин під час спеки — не наражайте їх на небезпеку

Друзі, літо в розпалі, на вулиці спекотно.


Муніципальна варта нагадує, що за жодних обставин не можна залишати в автомобілі дітей і своїх домашніх улюбленців, навіть якщо вам потрібно “вискочити” ненадовго. Життя непередбачене, і кілька хвилин з незалежних від вас причин можуть розтягнутися на 10, 30, і більше хвилин. Сонце сильно нагріває метал і всередині автомобіля перебувати небезпечно через спеку та задуху. Особливо, коли температура повітря перевалює за 30°C — салон авто за лічені хвилини перетворюється на розжарену пательню. Навіть якщо ви залишили автомобіль в тіні, коли йшли, то повернувшись, можете знайти його вже повністю на сонці, що призведе до різкого нагрівання салону.

Наведемо приклад, якщо температура повітря 29 градусів (як прогнозують синоптики на сьогодні), то в автомобілі за 10 хвилин буде 40°C, а через пів години — майже 50°C! Навіть кількох хвилин в задушливому авто достатньо, аби дитина чи тварина відчули значний дискомфорт. Малюки перегріваються значно швидше ніж дорослі. Це небезпечно і для їхнього здоров’я, і навіть життя. Пам'ятайте, що злегка відчинені вікна не врятують.


Також не слід залишати в салоні авто легкозаймисті предмети: запальнички, електронні сигарети, аерозольні балончики, гаджети тощо.


Дбайте про безпеку найрідніших!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпеня: (04597) 60-400 / (068) 379-92-27 / (073) 07-00-557 (+Telegram/WhatsApp/Viber/Signal)

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page