top of page

Ними стріляли по Ірпеню: у Буштино учні ліцею розмалювали залишки від снарядів для аукціону

Ірпінська служба розмінування відома вже не тільки в межах нашої громади — про неї знають і в області, і по всій Україні. До нашої акції з допомоги саперам долучився також Буштинський ліцей (Закарпатська область).


За час роботи по розмінуванню громади у нас накопичилось багато безпечних фрагментів, які під час бойових дій в Ірпені були складовими боєприпасів. Ми відібрали найбільш цікаві, на наш погляд, залишки від снарядів та іншої зброї, та запросили Буштинський ліцей приєднатися до дуже важливої справи – гуманітарного розмінування в Україні, прийнявши участь у благодійній акції з допомоги саперам.

Ми надіслали ліцею безпечні деталі та уламки боєприпасів. В метал, що нагадує про ту біду, яку принесла московська орда в нашу країну, ліцеїсти вклали свої навички, фантазію і емоції – розмалювали його квітами та національною символікою, перетворивши фрагменти колишніх боєприпасів на витвори мистецтва. Щиро вдячні за ваш час та зусилля, за талант і чудову співпрацю!


В майбутньому ми плануємо створити каталог робіт розписаних військових артефактів, провести благодійний аукціон і всі отримані кошти спрямувати на закупівлю вибухозахисного екіпірування та спорядження саперам для очищення української землі від небезпечних залишків війни. Про старт онлайн-аукціону та умови участі у ньому ми оголосимо на наших сторінках в соціальних мережах та месенджерах. Долучайтеся до наших ресурсів, щоб не пропустити: Facebook, Instagram, Telegram.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page