top of page

«Ніякі гриби не вартують того»: на Київщині застерігають від небезпеки у лісах

На жаль, про похід до лісу по гриби та ягоди жителям Київщини доведеться надовго забути. Це стосується не лише тих місць, де велися активні бойові дії, а й тих територій, де українське військо артилерією випалювало ворога.


Наприкінці березня російські окупанти в паніці повтікали із північних областей Україні, залишивши після себе купи спаленої військової техніки, тисячі гектарів замінованих лісів, забруднені водойми, скалічені міста і людські долі.

Після деокупації області сапери та вибухотехніки ретельно перевіряють територію, де перебували російські окупанти. Насамперед було розміновано населені пункти, проте з лісами справа набагато важча. Щоб повністю розмінувати всі лісосмуги, знадобиться ще багато часу.


Зараз через рясні дощі на Київщині та в інших областях, де велися бойові дії, активізувалися грибники, яких не лякає небезпека і заборона відвідувати ліси та лісосмуги.

Нагадуємо населенню, що в Київській області ще з 25 березня для цивільних діє заборона на відвідування лісів згідно розпорядження Київської обласної військової адміністрації. Ми закликаємо населення неухильно дотримуватися цієї заборони та пам’ятати, що ваше життя та здоров’я є найціннішим і ніякі гриби не вартують того.


Кожного тижня ми читаємо новини про трагічні випадки, як цивільні жителі деокупованих територій, ігноруючи заборону і попереджувальні знаки, травмуються або гинуть від різних вибухонебезпечних предметів.


Пам'ятайте: ваша безпека – ваша відповідальність!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page