top of page

Органи правопорядку провели спільні відпрацювання на території Бучанського району

Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта», що діє на базі нашого комунального підприємства, тісно співпрацює з органами Національної поліції, і регулярно приймає активну участь в спільних заходах із забезпечення охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань тощо.

10-го грудня відбулись масштабні спільні заходи по охороні громадського порядку на території Бучанського району. З метою зниження криміногенної обстановки, задля дотримання громадського порядку і профілактики правопорушень до спільних відпрацювань були залучені органи Національної поліції, в т.ч спецпризначенці, Національна гвардія, та місцеві громадські формування з охорони громадського порядку.


На базі відділу поліції в м. Ірпінь для особового складу, задіяного у відрацюванні, був проведений інструктаж – визначено задачі і маршрути спільних і окремих патрулів, форми взаємодії, як буде проходити обмін інформацією (у тому числі оперативною) про обстановку тощо.


Це перший такий захід після встановлення меж нових адміністративно-територіальних одиниць, він охоплював територію ряду громад Бучанського району: Ірпеня, Бучі, Гостомеля і Коцюбинського. Крім «Ірпінської муніципальної варти», в заході приймали участь представники й інших активних громадських формувань нашого району: ГФзОГП «Щит Гостомеля» (Гостомельська ОТГ); ГФзОГП «Козацька варта», ГФзОГП «Громадський захист» (Білогородська ОТГ); ГФ «Спецзагін «ДЕЛЬТА» (м. Вишневе).


Протягом 2021 року ініціатором подібних заходів на Київщині виступає спілка «Громадська безпека +380», яка об'єднує активні громадські формування Київської області. Одним із засновників спілки є наше громадське формування.


Спільні відпрацювання є досить ефективними і необхідними, та проводитимуться у подальшому систематично. «Ірпінська муніципальна варта» й надалі буде приймати участь у заходах, спрямованих на забезпечення публічної безпеки в нашому регіоні, адже правопорядок на вулицях — прямий шлях до успішності громад!

P.S. Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» діє на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page