top of page

Організатори «Київської сотки» подякували Муніципальній варті за допомогу в проведенні велогонки


Цієї осені Приірпіння приймало міжнародні велоперегони «Київська сотка». Близько 2 тисяч спортсменів-аматорів та професіоналів велосипедного спорту з різних куточків України, стартувавши на околиці Києва, проїхали «новоірпінською» трасою, вулицями Ірпеня, Бучі, Ворзеля, Михайлівки-Рубежівки, Козинців і деяких інших населених пунктів. Спортсмени різного віку й на різних типах велосипедів долали дистанції у 100 і 50 кілометрів.


Муніципальна варта Ірпінської міської ради забезпечувала безпеку дорожнього руху під час велоперегонів, тимчасово обмежуючи рух автомобілів та пішоходів на окремих ділянках в Ірпені. За свій внесок у проведення цієї масштабної спортивної події сьогодні Муніципальній варті в особі її начальника Миколи Ковальчука, вручили відзнаку засновник проєкту та автор концепції «Київської сотки» Сергій Харчук, та Ростислав Гуділін організатор велоперегонів. Також на врученні пам'ятного знаку була присутня громадська діячка Катькало Дарина, яка була координатором заходу від Ірпінської міської ради на території міста. Нам було дуже приємно отримати цю відзнаку, і ми готові і надалі долучатися до організації місцевих та регіональних змагань.

«Нам дуже сподобалося співпрацювати з Ірпенем. Веломаршрут був добре підготовлений – чиста і безпечна дорога, відповідна розмітка, відмінна робота волонтерів. Наступного року, 5 вересня, запланована чергова “Київська сотка”, і ми плануємо знову прокласти маршрут через Ірпінь. Також будемо раді долучатися до організації місцевих та регіональних велозмагань», – зазначив Сергій Харчук.


А поки пропонуємо подивитись, як велоперегони 2020-го року виглядали з міських камер відеоспостереження Муніципальної варти ІМР:


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page