top of page

Офіційне роз’яснення щодо вигулу собак в рекреаційних зонах Ірпеня

В соціальних мережах шириться відео, на якому зафіксована конфліктна ситуація між двома панянками, одна з яких намагається викликати поліцію, нібито на зафіксоване нею порушення. А саме вигул собаки в парковій зоні.


Муніципальна варта ІМР, як уповноважений орган контролю за дотриманням правил поведінки в рекреаційних зонах міста Ірпеня, надає з цього приводу офіційне роз’яснення.


Вигул і знаходження з домашніми тваринами в рекреаційних зонах міста (парки, сквери, набережна і т.п.) НЕ ЗАБОРОНЕНО! Власники собак повинні в обов’язковому порядку дотримуватись наступних вимог: вигул собак на повідку, вигул собак з переліку небезпечних порід у наморднику, не використовувати для вигулу дитячі і спортивні майданчики, не проводити тренування і групові заняття з використанням собак, прибирати за своїми улюбленцями. Для вільного вигулу і занять існують обладнанні майданчики: парк Незнайка, парк Мами, парк Дубки.


Закликаємо всіх відвідувачів паркових зон міста до цивілізованого відношення один до одного і до майна Ірпінської міської територіальної громади. У разі псування, засмічення та інших порушень правил благоустрою міста винні особи можуть бути притягнути до адміністративної відповідальності.Коментарі


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page