top of page

Планові заняття з комплектації аптечок згідно міжнародних протоколів

В Ірпінській муніципальній варті відбулось планове заняття з комплектації та підготовки аптечок до застосування при надзвичайних ситуаціях згідно міжнародних протоколів надання домедичної допомоги.

Навчання проводить Микола Ковальчук – керівник Ірпінської «Муніципальної варти», інструктор з підготовки бійців-рятувальників та інструкторів з першої допомоги
Навчання проводить Микола Ковальчук – керівник Ірпінської «Муніципальної варти», інструктор з підготовки бійців-рятувальників та інструкторів з першої допомоги

Люди певних професій: лікарі, рятувальники, поліцейські та інші, робота яких вимагає першими реагувати на надзвичайні події – зобов’язані вміти і кваліфіковано надавати першу допомогу. Своєчасне надання потерпілому внаслідок нещасного випадку першої допомоги підвищує шанси на збереження його здоров’я, а іноді – навіть життя.


Чергова частина, службові автомобілі та патрулі муніципальної варти укомплектовані аптечками згідно вимог міжнародних протоколів надання першої домедичної допомоги. Наші інспектори часто першими прибувають на різні виклики і мають бути готовими одразу надати першу допомогу потерпілим.


Для якісної допомоги потрібна відповідно оснащена аптечка першої домедичної допомоги. Інспектори мають знати і вміти користуватись наявними засобами надання першої допомоги. Оптимально організована укладка аптечки – це оперативне застосування необхідного девайсу. Будь-яке зволікання при наданні першої допомоги зменшує шанси на порятунок потерпілого.

На підприємстві регулярно проводиться аудит аптечок – перевіряється стан і термін придатності їх вмісту. У разі використання деяких засобів за призначенням, вміст аптечки своєчасно поповнюється.


Наявність аптечки згідно міжнародних протоколів – це збільшення шансів порятунку життя. Важливо вміти користуватись її змістом. Кожен громадянин повинен вміти надавати домедичну допомогу, бо лихо може трапитися будь з ким і будь-де!

Як ми і обіцяли, муніципальна варта продовжуватиме проводити тренінги із надання домедичної допомоги, безкоштовні і відкриті для всіх бажаючих. У вересні будуть проведені чергові заняття: модуль – «критична кровотеча». Слідкуйте за анонсами на наших сторінках в соцмережах: Facebook, Instagram, YouTube.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page