top of page

Поліцейські офіцери громади та муніципальна варта стежили за порядком під час святкування Водохреща

Сонячним зимовим днем спільно з поліцейськими офіцерами громади та поліцейськими Ірпінського відділу поліції інспектори муніципальної варти забезпечували дотримання громадської безпеки під час проведення масових Водохресних купань в Ірпені та селах, які входять до Ірпінської міської територіальної громади.

Сотні вірян прийняли участь у святкуванні та масових купаннях на Ірпінській набережній і на водоймах сіл Михайлівка-Рубежівка та Козинці. Поліцейські, інспектори муніципальної варти, рятувальники та медики чергували біля упорядкованих місць для купання до кінця заходів.


Приємно відмітити, що порушень публічного порядку та безпеки під час святкувань не зафіксовано.

Поліцейські офіцери Ірпінської громади та муніципальна варта стежили за порядком під час церковних заходів, які відбулися біля озера в селі Михайлівка-Рубежівка.

Вітаємо зі святом Водохреща! Міцного всім здоров’я, радісного настрою, домашнього затишку і миру нашій громаді та всій Україні! Хай помисли кожного з нас будуть світлими, а вчинки – благородними!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Telegram, Viber, WhatsApp) та (04597) 60-400.


📷 Охорона громадського порядку під час проведення заходів із нагоди свята Водохреща-2022 (м. Ірпінь, с. Михайлівка-Рубежівка, с. Козинці)


Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page