top of page

Поліція та муніципальна варта забезпечили громадський порядок під час масових заходів у вихідні дні

Цими вихідними культурне життя в Ірпені було насиченим і багатим на цікаві події та розважальні заходи. У зв’язку зі значною кількістю людей правоохоронні структури Ірпеня посилили заходи безпеки.

Ірпінська муніципальна варта і поліція взяла під посилений контроль місця відпочинку та масового скупчення людей.
Ірпінська муніципальна варта і поліція взяла під посилений контроль місця відпочинку та масового скупчення людей.

Протягом суботи і неділі безпосередньо у місці проведення урочистостей чергували та дбали про спокій та безпеку громадян співробітники поліції та інспектори муніципальної варти. Вікенд був дійсно багатий на масові заходи: всеукраїнський фестиваль «Тараса Шевченка «Ше.Fest»; благодійний ярмарок з метою прилаштування безпритульних тварин, який провела ірпінська «Служба захисту та лікування тварин»; вечірка-нагородження учасників веломарафону «TransUkraїne – 2021» — і це тільки частина подій, які наповнювали наше місто життям останні два дні.


Під час всіх заходів громадський порядок забезпечували спільні наряди співробітників Ірпінського відділу поліції та Муніципальної варти Ірпеня. Було зафіксовано тільки поодинокі незначні випадки порушення громадського порядку, всі вони були пов'язані з вживанням алкогольних напоїв, або знаходженням в громадських місцях у п’яному вигляді.

Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово: телефонуйте 📱(073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞(045 97) 60-400.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page