top of page

Поліція та муніципальна варта забезпечили громадський порядок під час масових заходів у вихідні дні

Минувшими вихідними культурне життя в Ірпені було насиченим і багатим на цікаві події та розважальні заходи. У зв’язку зі значною кількістю людей правоохоронні структури Ірпеня посилили заходи безпеки.


Протягом суботи і неділі безпосередньо у місці проведення урочистостей чергували та дбали про спокій та безпеку громадян співробітники поліції, інспектори муніципальної варти та члени добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1. Вікенд був багатий на масові заходи: продуктові ярмарки, благодійний забіг серед дітей та молоді та благодійна ярмарка «Звільнений Ірпінь» для збору коштів на ЗСУ, дитячі конкурси, музикальні концерти тощо.


Також працював окремий патруль групи реагування Муніципальної варти. Враховуючи місця проведення масових заходів, були розроблені маршрути патрулювання інспекторами з урахуванням місць масового скупчення людей.


Було зафіксовано тільки поодинокі незначні випадки порушення громадського порядку, всі вони були пов'язані з вживанням алкогольних напоїв, або знаходженням в громадських місцях у п’яному вигляді.


Без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування цих органів – робить громаду безпечною!


Цілодобова «гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557; (068) 379-92-27; (04597) 60-400. За вказаними мобільними номерами ви можете звернутися через месенджери Telegram, WhatsApp, Signal та Viber. Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page