top of page

За порушення правил зупинки та стоянки автомобілі евакуювали на штрафмайданчик

Вже декілька тижнів муніципальна варта, поліцейські офіцери громади та поліцейські Ірпінського відділу поліції проводили роз'яснювальну роботу серед водіїв, які вподобали вузьку проїзну частину вулиці Джерельної в Ірпені як паркомісця для своїх авто, що створює небезпеку для водіїв і пішоходів. Деякі «розумники» взагалі залишали свої авто прямо посеред тротуару.

Ми інформували водіїв, що на даній ділянці дороги парковка, зупинка та стоянка транспортних засобів заборонена згідно з підпунктом "Д" пункту 15.9, розділу 15 Правил дорожнього руху (а саме у місцях, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м).


Розкладали на лобове скло автомобілів попередження про дане порушення правил дорожнього руху, та проводили із водіями профілактичні бесіди, звертаючи їх увагу на нещодавно встановлені по обивді боки дороги знаки 3.34. «Зупинку заборонено». Пояснювали водіям, які залишали своє авто прямо на тротуарі, що тротуар, як і проїзна частина, є складовими елементами дороги загалом, тому дія заборонного знаку поширюється на всю дорогу (той бік дороги, де встановлено знак), елементом якої є й тротуар, саме зовнішній край якого обмежує дорогу по ширині.


Розуміючи протиправність своїх дій, більшість водіїв ставилися з розумінням, погоджувалися з тим, що це є порушенням, та прибирали свої автомобілі.


Але відверте ігнорування ПДР деякими водіями змусило вдатися до крайньої міри до порушників евакуації транспортних засобів на штрафмайданчик.


14 січня спільно з Національною поліцією в Ірпені був проведений рейд по вул. Джерельна. Виявлені на тротуарі автомобілі відправились на штрафмайданчик, а водії були притягнуті до адмінвідповідальності. Сподіваємося, що вони винесуть відповідні уроки, будуть паркуватись згідно правил, та шанобливіше ставитися до інших громадян.


Інформуємо жителів та гостей міста, що до подібних порушників правил дорожнього руху і надалі будуть застосовуватися міри адміністративного характеру.

Дотримання ПДР є обов’язковим для всіх!

Детальніше про рейд в сюжеті інформаційного агенства ITV:

Нагадуємо, що незабаром в Ірпені розпочне роботу відділ контролю паркування при Управлінні безпеки міста. У перші пару місяців своєї роботи інспектори з паркування проводитимуть профілактично-роз'яснювальну роботу, інформуватимуть водіїв про те, що в разі порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів, до них будуть застосовані заходи адміністративного впливу. Згідно з законодавством, інспектор із паркування буде складати постанову про порушення без присутності водія або власника транспортного засобу. Також інспектори з паркування можуть здійснювати тимчасове затримання (евакуацію) транспортних засобів самостійно.


«Гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 (цілодобово).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page