top of page

Поліція та ірпінська муніципальна варта посилили заходи безпеки під час святкових вихідних

Щоб Зелені свята в нашому регіоні пройшли спокійно, поліція та муніципальна варта цими вихідними заступали на посилене патрулювання. Протидія вуличній злочинності та миттєве реагування на всі повідомлення від громадян – першочергові завдання спільних нарядів правоохоронців.

Безпеку мешканців разом з правоохоронцями Ірпінського відділу поліції забезпечували представники громадського формування «Ірпінська муніципальна варта». Після ранкового інстуктажу, члени нашого громадського формування заступили на чергування до групи реагування патрульної поліції і до мобільної групи з протидії домашньому насильству «Поліна». Відповідно, брали участь в опрацюванні викликів громадян на лінію 102 з приводу адмінправопорушень, конфліктів, крадіжок, нанесення тілесних ушкоджень, недотримання правил безпеки дорожнього руху та їх наслідків, або в разі вчинення домашнього насильства.


Також працював окремий патруль групи реагування Муніципальної варти. Враховуючи, що на вихідних в Ірпені проводились масові заходи, були розроблені маршрути патрулювання інспекторами з урахуванням місць масового скупчення людей.

Приємно відзначити, що вихідні пройшли досить спокійно, і серйозних правопорушень зафіксовано не було.


Без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Тільки свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені правопорушення, та подальше оперативне реагування цих органів – робить громаду безпечною!


Муніципальна варта Ірпінської міської ради працює цілодобово: 📱(073) 07-00-557 (+месенджери Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞(045 97) 60-400.

P.S. Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» діє на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page