top of page

Поліція та Ірпінська муніципальна варта проводять спільні відпрацювання в період великодніх свят

Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта», що діє на базі нашого комунального підприємства, тісно співпрацює з відділом поліції в м. Ірпінь, і регулярно приймає активну участь у спільних заходах із забезпечення охорони публічної безпеки та правопорядку, проведенні спільних патрулювань тощо.

Під час недільного спільного відпрацювання, члени Ірпінської муніципальної варти були задіяні на чергуванні разом із мобільною групою з протидії домашньому насильству, основною метою якої є запобігання насильству за допомогою профілактичних заходів, своєчасне реагування у разі його вчинення, та вжиття заходів для його припинення.


Також члени громадського формування заступали на чергування з групою реагування патрульної поліції, беручи участь в опрацюванні викликів громадян на лінію 102 з приводу адмінправопорушень, конфліктів, крадіжок, нанесення тілесних ушкоджень, недотримання правил безпеки дорожнього руху тощо.


Вкотре наголошуємо, що самотужки, без допомоги громадян, контролюючі і правоохоронні органи не можуть вирішити всі проблеми, не маючи можливості бути всюди одночасно і про все знати. Камери відеоспостереження і фізичні пости неможливо розмістити скрізь, жоден бюджет не витримає фінансового навантаження для реалізації таких заходів. Свідомість і небайдужість громадян, які готові взаємодіяти з контролюючими і правоохоронними огранами, повідомляючи про виявлені порушення, та подальше оперативне реагування цих органів – запорука безпеки в громаді!


Що саме і як треба робити? Проводити фото/відеофіксацію під час вчинення правопорушення — завдяки цьому порушників гарантовано можна буде притягнути до відповідальності. Якщо Ви стали свідком порушень — звертайтесь до чергової частини Муніципальної варти: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або (045 97) 60-400 (цілодобово). Наше головне й спільне завдання — щоби кожен ірпінчанин та гість міста почував себе комфортно і безпечно на вулицях Ірпеня!

P.S. Громадське формування з охорони громадського порядку «Ірпінська муніципальна варта» діє на базі комунального підприємства «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради. Члени громадських формувань з охорони громадського порядку наділені відповідними повноваженнями згідно Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону».

コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page