top of page

Працівників Муніципальної варти відзначено з нагоди Дня комунальника

19 березня своє професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Цей день — це вияв поваги до всіх, хто своєю працею створює порядок, безпеку, комфорт і чистоту в Ірпінській громаді. Такі, здавалося б, звичайні колись речі тепер допомагають триматись жителям міст, які потрапили під удари росіян.


Напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення Ірпінський міський голова Олександр Маркушин привітав людей, які щоденно виходять на роботу, створюють цивілізацію та надійне нормальне життя, а також вручив нашим комунальникам ключі від 12-ти новеньких спецавтомобілів.

Фото інформаційного агентства «ITV»

За час цієї жахливої війни Ірпінь став сильнішим і готовим до будь-яких надзвичайних ситуацій. Ця зима була найважчою, бо тривала в умовах війни і постійних атак російських варварів на критичну інфраструктуру країни. У цей складний час важко переоцінити вкрай важливу роботу комунальників – вони одні з тих, хто робив усе можливе, аби цю складну зиму пройти максимально стабільно.


За високу професійну майстерність, добросовісне виконання службових обов'язків, вагомий внесок у забезпечення життєдіяльності міста було відзначено грамотами й співробітників Муніципальної варти Ірпеня: Андрія Котляра, Наталію Кіркіну, Петра Тимченка та Олександра Вакуленка.

Фото інформаційного агентства «ITV»

З професійним святом!

Бажаємо всім працівникам галузі та вашим родинам найскорішої перемоги, миру, міцного здоров’я, нових професійних звершень та достойної оплати праці! Віримо, що ми разом подолаємо всі негаразди і зробимо територію нашої рідної Ірпінської міської територіальної громади ще більш гарною, затишною і безпечною, ніж вона була до початку повномасштабної війни!Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів