top of page

Працівників «Муніципальної варти» відзначили почесними грамотами та подяками


З нагоди п’ятої річниці створення КП «Муніципальна варта» Ірпінської міської ради і за підсумками роботи в 2021 році відбулось нагородження працівників Муніципальної варти Ірпеня почесними грамотами міського голови та подяками виконавчого комітету.
Вручав нагороди Ірпінський міський голова Олександр Маркушин, який перед цим виступив з вітальним словом, подякувавши за роботу і відзначивши ефективну роботу підприємства. «Є велика квота довіри до нашої комунальної служби, до кожного з вас. Я впевнений, що наша муніципальна варта найкраща на Київщині, і це одне з підприємств, яким ми пишаємось, яке являється гордістю нашого міста. Я знаю, що свята у Вас будуть "робочими". Дякую вам за роботу і з наступаючими Вас святами!»

Частина працівників були відзначені начальником Муніципальної варти Миколою Ковальчуком, який вручив подяки за сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок в розвиток підприємства.


Вітаємо весь колектив із 5-ю річницею створення підприємства та Різдвяно-новорічними святами, бажаємо міцного здоров’я, витримки та мужності. Нехай вас супроводжують натхнення та удача, злагоди та благополуччя Вам і Вашим родинам!


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page