top of page

Представники Ірпінської муніципальної варти прийняли участь у форумі «Інформаційна війна України»

Інформаційна безпека та захист від кіберзагроз набувають особливої важливості в умовах війни. В останній день осені відбувся форум «Інформаційна війна України», де зібралося близько 200 представників влади, бізнесу та медіа з метою пошуку максимально ефективних шляхів для перемоги на інформаційному фронті. У фокусі форуму доповіді спікерів, на яких вони розкривали всі сторони проблематики інформаційного тероризму під час війни.

Ще з першого дня повномасштабного вторгнення агресора в Україну ми відчули на собі вплив ІПСО (інформаційно-психологічних операцій) та інших інструментів інформаційної війни.


На жаль, пересічний українець не має навичок відрізнити правду від фейку. Як наслідок, багато людей втратило орієнтири та розуміння, що буде далі, оскільки пропаганда все глибше вкорінилась у свідомості багатьох.


Форум інформаційної безпеки об’єднав представників різних сфер заради нашої спільної перемоги і обговорення плану впровадження стратегії інформаційної безпеки з чітким розподілом обов’язків.


Представниками від Ірпінської міської територіальної громади, які брали участь у форумі, були керівник Ірпінської муніципальної варти Микола Ковальчук та системний адміністратор Петро Тимченко.


Деталі за посиланням.


Фотозвіт форуму


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page