top of page

Привселюдно справляв потреби: "сцикуна" спіткала "миттєва карма" (відео)

В Ірпені хуліган справив природні потреби в арці для проходу у двір житлового будинку в центрі міста, а відійшовши на кілька метрів – його настигла "миттєва карма" за скоєне:

Ми всі звикли скаржитися. Скаржитися на місце, де живемо, де працюємо, де відпочиваємо і водночас захоплюватися місцями, в яких ніколи не були, але бачили або знаємо за чиїмись розповідями. Кожного дня ми чекаємо чарівника, який все перетворить в казку і впровадить європейський менталітет в наші голови.


Адже лавки, дитячі гойдалки, арт-об'єкти самі себе не ламають, а стіни будинків самі себе не розмальовують. І найближче дерево чи закуток – це не туалет!


У вас є сили донести папірець або недопалок до урни? А якщо донесли, чи робите ви зауваження тим, хто кинув сміття на тротуар у вас на очах? Прибираєте за своїм собакою? Стежите за чистотою прилеглої до свого будинку території?


Якщо ні – з таким світоглядом ми можемо довго скаржитися на бідність і на погану владу. Захоплюватися європейської реальністю набагато простіше, ніж зробити свій внесок у європейську Україну. Давайте вчитися свідомості і відповідальності за свої слова і дії!


Якщо Ви стали свідком подібних та інших правопорушень звертайтесь до Муніципальної варти: (068) 379-92-27; (073) 070-05-57 або (04597) 60-400 (цілодобово). Зняті фото та відеоматеріали надсилайте нам за допомогою месенджерів Telegram, Viber, WhatsApp або Signal по вищезгаданим мобільним номерам.

Commentaires


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page