top of page

Привітання до Дня Гідності та Свободи

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи — у цей день Ірпінь і вся Україна вшановують Героїв Небесної Сотні, усіх українських воїнів, які стоять на захисті нашої Батьківщини, усіх тих, хто віддав своє життя за своїх рідних та кожного з нас, за Свободу, Гідність та Незалежність нашої Держави.

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Незламні сміливці не стояли осторонь – вони виборювали наше право на світле майбутнє! Віддаючи життя за Свободу, Гідність та Незалежність, вони зробили крок на випередження, а ми вже йдемо тим шляхом, який так нелегко, і такими силами та втратами було прокласти.


Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках краян, та не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.


Лише в єдності ми зможемо побудувати європейську, економічно та духовно багату, вільну й демократичну країну, якою будуть пишатися наші нащадки.

Слава Україні!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page