top of page

Привітання з Днем волонтера

Сьогодні, 5 грудня, у всьому світі відзначають День волонтера.


В нашій країні волонтерський рух почав стрімко розвиватись менш ніж 10 років тому, але на теперішній час вже міцно увійшов у наше життя. Зараз для України слово волонтер несе в собі набагато більше значення, ніж просто людина, яка добровільно та безкорисно здійснює важливу суспільну діяльність.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.


Приємно, що ми живемо в суспільстві, яке готове рішуче діяти тоді, коли це необхідно. Доки в наших серцях є місце для допомоги, чуйності, доброти та співчуття, Україна житиме і процвітатиме.


Ірпінь має дуже сильний і розвинений волонтерський рух. Ми дуже пишаємось кожним нашим волонтером, який власними зусиллями творить позитивні зміни, та висловлюємо слова подяки за Вашу людяність та безкорисливу працю.


Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаємо Вам, людям з великою душею, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Нехай кожен добрий вчинок одного волонтера спонукає до дії інших, а люди – віддячують Вам добром і повагою.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page