top of page

Проблема незаконної розклейки оголошень: хлопця спіймали «на гарячому»

Муніципальна варта звертається до громадян, які пропонують різного роду послуги через розклейку друкованих оголошень, з проханням бути свідомими і дотримуватись вимог «Правил благоустрою м. Ірпеня». Розвішуйте свої рекламні матеріали лише у відведених для цього місцх! В нашому місті для розміщення подібних оголошень встановлені спеціальні тумби та дошки оголошень на житлових будинках. До того ж, в сучасному світі доцільно використовувати інші, більш дієві джерела для розміщення інформації – наприклад, інтернет-мережу.


Слід нагадати, що розклеювання оголошень в невизначених місцях (на будинках, стовпах, парканах, деревах тощо) тягне за собою адміністративну відповідальність. Санкція встановлена в ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачає штраф для пересічного громадянина, що здійснював розклеювання оголошень від 340 до 1360 грн., а для суб’єкта підприємницької діяльності і посадовця - від 850 до 1700 грн.


Нещодавно, під час патрулювання містом, один з розклеювачів оголошень на стовпах був спійманий «на гарячому» інспекторами Муніципальної варти і отримав за свої дії протокол про адміністративне правопорушення.

 Розміщувати оголошення де заманеться - протиправно та нераціонально!
Розміщувати оголошення де заманеться - протиправно та нераціонально!

Часто недобросовісні підприємці і компанії, щоб самим не ризикувати і не платити штраф, наймають для цих робіт інших осіб, які навіть не підозрюють що вчинятимуть правопорушення. Тому будьте розсудливими і уникайте такого виду заробітку. А якщо і розклеювати оголошення — то виключно в дозволених місцях. Не створюйте додаткової навантаженості для працівників комунальних підприємств, поважайте працю інших і дотримуйтесь вимог норм законодавства.


Шановні громадяни, якщо ви стали свідками розклеювання оголошень у невизначених для цього місцях, робіть фото/відео фіксацію правопорушення, надсилайте матеріали з вказанням адреси за мобільним номером чергової частини Муніципальної варти Ірпеня 📱 (073) 07-00-557 месенджерами Telegram, Viber або WhatsApp, та, по можливості, дочекайтесь групи реагування. Не обов'язково самим вступати в комунікацію з особою що здійснює розклейку, аби не провокувати можливий конфлікт!

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page