top of page

Проведено тренінг з домедичної допомоги для учнів Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка

Протягом цього і наступного тижня Муніципальна варта проводить навчання і підготовку з тактичної медицини для роїв «Джури» закладів загальної середньої освіти Ірпінської громади. Вчора у нас був вільний день, який ми провели не менш змістовно – на запрошення Українського гуманітарного ліцею КНУ ім. Тараса Шевченка був проведений тренінг з «Першої догоспітальної допомоги при надзвичайних ситуаціях» для майже 40 дітей та їх педагогів. Як завжди багато практики, що рятує життя.

Навчання проводилося за цивільним алгоритмом надання першої допомоги C-A-B-C (Critical bleeding, Airways, Breathing, Circulation) – він використовується в невідкладних ситуаціях для оцінки та надання допомоги постраждалим.


Відпрацьовувались практичні навички з надання пораненим необхідної допомоги: оцінка стану постраждалого, перевірка наявності критичних кровотеч та їх зупинка за допомогою прямого тиску і накладання джгута-турнікета, тампонування, забезпечення прохідності дихальних шляхів і перевірка дихання. Ліцеїсти дізнались що робити при загальних пораненнях, вивчали види пов'язок і вчились їх накладати, як допомогти людині під час епілептичного нападу, як перевести постраждалого у стабільне положення, ознайомились із правилами виклику швидкої допомоги тощо.


Ми тішимося, що маємо можливість підтримувати ініціативи та проводити навчання і далі, тим паче — маючи таких мотивованих і активних учнів та викладачів, як вчора в Українському гуманітарному ліцеї КНУ ім. Тараса Шевченка.


Останні місяці для нас насичені на тренінги з тактичної медицини і першої допомоги при надзвичайних ситуаціях – і ми не збираємось збавляти темпи. На постійній основі відкрита реєстрація на проведення тренінгів з першої допомоги для організованих груп, колективів підприємств, закладів тощо (від 15 до 20 осіб). Крім Ірпеня, тренінг може бути проведений в Київській області та в м. Київ. Запити на групові тренінги залишайте за постійно діючим посиланням в закріпленому повідомленні на фейсбук-сторінці Тактична медицина, підготовка рятувальників і загонів швидкого реагування.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page