top of page

Продовжуються навчання членів добровільної пожежної дружини в Ірпені

Продовжуються заняття для добровільних пожежних Ірпеня.

9 червня з метою покращення членами добровільної пожежної дружини міста Ірпеня взаємодії з пожежно-рятувальними підрозділами, представниками Навчально-методичного центру, у актовій залі 36-ї Державної пожежно-рятувальної частини (м. Ірпінь), проведена лекція стосовно видів та характеристики основної пожежної техніки, яка знаходиться на озброєнні Державної служби з надзвичайних ситуацій України, розглянуто основне пожежно-технічне обладнання, що використовується для гасіння пожеж та порятунку людей.


Нагадуємо, що Муніципальна варта Ірпінської міської ради — складова добровільної пожежної дружини в Ірпені, в навчальному процесі приймає участь 8 наших співробітників. Попереду нас чекає багато навчань і практичних тренувань, адже тільки кваліфікована команда буде спроможна забезпечити безпеку населення під час виникнення надзвичайної ситуації. Всього на теоретичні і практичні заняття добровольців, тренерами Навчально-тренувального центру ДСНС України виділено 120 навчальних годин.

Порядок функціонування добровільної пожежної охорони регулюється відповідною постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2013 р.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page