top of page

Продовжуємо знайомити громаду з організаторами стихійних сміттєзвалищ

За кілька днів після попереднього епізоду, патрульна група Муніципальної варти Ірпінської міської ради під час патрулювання містом спіймала на «гарячому» ще одного громадянина, який збільшував площу стихійного сміттєзвалища на тій самій локації по вулиці Технологічна.

Цього разу правопорушником був не місцевий мешканець, який особливо не сперечався, та свою провину визнав. За самовільне скидання грунту вперемішку з відходами у невідведених для цього місцях інспектори Муніципальної варти склали на чоловіка адміністративний протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Статтею 152 КУпАП за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів передбачена адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб та підприємців – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).

Стихійні звалища – це біда практично всіх населених пунктів, і, на жаль, така проблема знайома і жителям Ірпінської громади. Контролюючі і правоохоронні органи не можуть бути скрізь і всюди. Камер відеоспостереження і фізичних постів неможливо розмістити біля кожного проблемного місця, і жоден бюджет не витримає фінансового навантаження для реалізації таких заходів. Свідомість громадян і небайдужість, та оперативне реагування контролюючих органів – запорука боротьби з подібними ганебними явищами.


Що саме і як треба робити? Фіксувати «на гарячому» порушників і правопорушення. Проводити фото/відеофіксацію правопорушення — завдяки цьому порушників гарантовано можна буде притягнути до відповідальності, та зробити їх особи публічними.


Якщо Ви стали свідком подібних порушень звертайтесь до чергової частини Муніципальної варти ІМР: (073) 07-00-557 / (045 97) 60-400 (цілодобово). Зняті фото та відеоматеріали надіслайте нам за допомогою месенджерів Telegram, Viber або WhatsApp по вищезгаданому мобільному номеру.


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page