top of page

Протитуберкульозне відділення підключено до пульту централізованої охорони муніципальної варти

Під наглядом муніципальної варти знаходяться більшість ірпінських комунальних закладів освіти, медицини, спорту та служб забезпечення життєдіяльності міста. Вони підключаються до пульту централізованої охорони, основна функція якої – цілодобове спостереження за станом встановленої на об'єкті системи безпеки.


Наприкінці минулого тижня до пульту централізованої охорони комунальних закладів і установ було підключено новий об'єкт – протитуберкульозне відділення Ірпінської міської поліклініки, яке розташоване в окремій пристосованій одноповерховій будівлі за адресою м. Ірпінь вул. Центральна, 5. Його спеціалісти надають консультативну і лікувально–діагностичну допомогу, також лікарі та медичні сестри проводять диспансерний нагляд за хворими.

Приміщення протитуберкульозного відділення були обладнані датчиками охоронно-тривожної сигналізації та стаціонарною «тривожною кнопкою».


Відтепер у разі виникнення будь-яких позаштатних ситуацій медичний персонал має змогу скористатися «тривожною кнопкою». Один клік — і підмога в дорозі. Виїзд групи швидкого реагування муніципальної варти здійснюється у випадку знаходження в приміщенні агресивних людей, спробах крадіжки матеріальних цінностей або псування комунального майна тощо.


А заявдяки датчикам здійснюється цілодобове відстеження сигналів від систем охоронних і тривожних сигналізацій для реагування і припинення можливих несанкціонованих проникнень на об'єкт.


Після отримання сигналу екіпаж групи реагування в короткі терміни (за 5-10 хвилин) прибуває на місце виклику.


«Гаряча лінія» Муніципальної варти Ірпінської міської ради: (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp), (045 97) 60-400 (цілодобово).


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page