top of page

Про взаємодію Муніципальної варти з ірпінськими рятувальниками

Муніципальна варта регулярно допомагає пожежно-рятувальним підрозділам Ірпінського міського відділу ДСНС гасити пожежі трав’яного настилу.

Стаючи свідками пожеж на заплаві, які часто трапляються ранньою весною та пізньою осінню, група реагування Муніципальної варти часто приймає рішення надати нашим вогнеборцям допомогу, так як з масштабними пожежами впоратись складно. А іноді пожежно-рятувальним підрозділам просто не в змозі надати необхідну кількість особового складу на ліквідації пожеж, так як підпали трави весною та восени носять масовий характер. Через те, що важкі пожежні машини не завжди мають змогу дістатися до місць загоряння, трав’яний покрив і чагарники зазвичай доводиться гасити вручну спеціальними «ляпалками» — прямокутниками міцної гуми на держаку.


Часто завдяки своєчасним повідомленням про пожежі, які надходять на чергову частину Муніципальної варти від небайдужих громадян, оперативно прибувшим нашим інспекторам вдається власними силами погасити пожежу, та не допустити розповсюдження вогню на велику територію.


Періодично інспектори Муніципальної варти» спільно з інспекторами ДСНС беруть участь у проведенні профілактичних бесід з населенням, стосовно заборони випалювання сухої рослинності на відкритих територіях Ірпеня. Також проводяться виїзди на заплаву річки Ірпінь з метою контролю пожежонебезпечних зон залягання торфу.

Буренко Юрій Іванович, начальник Ірпінського міського відділу ДСНС:
«Дуже приємно, що співробітники Муніципальної варти проявляють ініціативу і часто допомагають рятувальникам в гасінні пожеж трав’яного настилу та очерету. Висловлюю щиру вдячність за активну участь у локалізації пожеж у найбільш пожежонебезпечний період. Така допомога особливо важлива, адже через масові підпали та займання, не вистачає наявної техніки і персоналу вогнеборців щоби приборкати вогонь одночасно по всій території нашого регіону. Муніципальна варта долучається і до спільних патрулювань екосистемами, проведенні профілактичних бесід з населенням стосовно заборони випалювання сухої рослинності на відкритих територіях. Ми з вартою проводимо виїзди на заплаву річки Ірпінь з метою виявлення загорань на початкових стадіях та контролю пожежонебезпечних зон залягання торфу.»

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page