top of page

Про встановлення спеціального режиму світломаскування у Ірпінській міській територіальній громаді

До уваги жителів Ірпінської громади!

З метою економії електроенергії в м. Ірпінь та населених пунктах Ірпінської міської територіальної громади та згідно Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила:


- Продовжити з 20-го жовтня 2022 року на території Ірпінської міської територіальної громади встановлений спеціальний режим світломаскування, повного затемнення у темний час доби з 21.00 до 06.00 ранку.


- З 17.00 до 23.00 має бути вимкнене повністю зовнішнє освітлення, ліхтарі, вивіски магазинів, реклама, декоративні підсвітки тощо.


- З 17.00 до 23.00 мінімізувати використання електричних приладів суб’єктами господарювання та населенням.


- Підприємствам, установам, організаціям та населенню громади дотримуватися спеціального режиму світломаскування у темний час доби.


- Відділу поліції Бучанського районного управління поліції ГУ Національної поліції України в Київській області, КП «Муніципальна варта» забезпечити контроль та дотримання на території громади спеціального режиму світломаскування у темний час доби.Hozzászólások


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page