top of page

Про горе-батьків та людську байдужість

Ввечері 9 серпня під час патрулювання містом, на ірпінській автостанції інспекторами Муніципальної варти було виявлено 3-х дітей віком від чотирьох до шести років, і одне немовля, які знаходились без супроводу дорослих.

Завдяки міським камерам відеоспостереження було встановлено, що батьки відлучилися у своїх справах, на годину залишивши дітей без нагляду. Після повернення батьків з'ясувалося, що чоловік приїхав поновлювати стосунки зі своєю "коханою", раніше зруйновані домашнім насильством по відношенню до неї, через яке жінка навіть стала пацієнткою реабілітаційного центру. Наново скріпити стосунки пара вирішила алкоголем, за яким і направилась до магазину, зовсім не турбуючись про долю дітей.


Мусимо констатувати, що за довгий період відсутності батьків, цю групу самотніх дітей бачили десятки дорослих – очікуючи громадський транспорт на автостанції, або просто проходячи повз. Всі звертали на діток увагу, здивовано повертаючи голову в їх бік, але ніхто не повідомив про це відповідні служби – заявки про даний випадок не надходили ні до поліції, ні до муніципальної варти. Люди просто живуть своїм життям і не хочуть брати на себе ініціативу та відповідальність за когось чи за щось.


Інспекторами муніципальної варти була викликана ювенальна поліція, і горе-батьки були притягнуті до адмінвідповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.


Звертаємось до громадян: якщо ви стали свідками подібних ситуацій – не проходьте байдуже повз, а негайно повідомляйте відповідні служби, за можливості дочекайтесь їх прибуття!

  • Виклик поліції за номером: 102.

  • Виклик патруля муніципальної варти Ірпінської міської ради: 📞(04597) 60-400 або 📱(073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page