top of page

Пульт централізованої охорони комунальних закладів і установ

Під наглядом Муніципальної варти Ірпеня знаходяться всі комунальні заклади освіти, медицини, спорту та ін. Пультова охорона об’єктів комунальної власності Ірпінської міської ради включає в себе цілодобове спостереження за станом системи охоронної сигналізації встановленої на об'єкті та компетентне реагування групи швидкого реагування Муніципальної варти.

Основні функції пультової охорони – відстеження та припинення несанкціонованих проникнень на об'єкт, що охороняється, реагування на надходження сигналів від систем охоронних і тривожних сигналізацій. Припустимо, що в ліцеї спрацьовує встановлена охоронна сигналізація, тобто подається сигнал тривоги. Сигнал надходить на спеціалізоване обладнання пульта в черговій частині Муніципальної варти, яка цей сигнал в свою чергу фіксує, і негайно повідомляє групі швидкого реагування що надійшла тривога. При цьому, передається адреса об’єкта, а завдання групи реагування, максимально швидко (5-7 хв.) прибути за вказаною адресою і відповідно відреагувати. Надійність і безперервність функціонування пульта централізованої охорони забезпечують резервні джерела гарантованого електропостачання.

Світлана Недогибченко, завідувачка дитячого відділення Ірпінської дитячої міської лікарні: «Стало набагато спокійніше. У нас тут жіночий колектив, сидіти в лісі без захисту дуже страшно. А кнопка є — й дівчата знають, що через лічені секунди приїде допомога».
Євтищенко Наталія Іванівна, завідувач Бібліотека ім. Д.Бедзика в смт. Ворзель: «Наша бібліотека знаходиться під охороною Муніципальної варти Ірпеня. До встановлення охоронної сигналізації заклад неодноразово ставав об'єктом для злодіїв. Вдячні Муніципальній варті за плідну співпрацю, за збереження майна бібліотеки, за оперативне вирішення всіх питань та відповідальне відношення до охорони нашого закладу!».

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page