top of page

Підготовка до національного спротиву в Ірпінській громаді: курсанти отримали сертифікати про проходження навчання

В Ірпінській громаді завершився перший етап курсу підготовки цивільних громадян до Національного спротиву. Впродовж 5-ти місяців курсанти вивчали і відпрацьовували свої навички з 15-ти різних дисциплін по навчальній програмі загально-військової тактичної підготовки. Загалом, тривалість курсу склала 100 навчальних годин.

Вчора 24 курсанти, котрі повністю пройшли курс і здали підсумкове тестування отримали сертифікати про проходження курсу «Базової військової підготовки громадян України до національного спротиву». Наші випускники – прості люди різних професій, яких об’єднує єдина мета – знати як захистити себе та близьких від окупантів та бути впевненими у вмінні допомогти іншим в надзвичайних ситуаціях, що є цінним ресурсом для створення спроможної та стійкої спільноти.


Курс базової військової підготовки – це вагомий внесок в розвиток та популяризацію системи територіальної оборони. Ми розуміємо, що в умовах війни кожному громадянину потрібно мати знання та навички для захисту своєї держави. Не кожний може бути воїном, не всі можуть бути в армії, проте підготовка потрібна кожному.


Інструктори Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 та Муніципальної варти навчали патріотично налаштованих громадян і дали базові знання за різними напрямами: психологічна підготовка, виживання в складних умовах, мінна безпека, тактична медицина, інженерна підготовка, військова топографія, військовий зв'язок, тактична підготовка, вогнева підготовка тощо.


Навчання добровольців проходять безоплатно, і такі курси в Ірпінській громаді проводитимуться й надалі. Щоб не пропустити майбутні події підписуйтесь на наші сторінки та слідкуйте за анонсами нових наборів груп:
Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page