top of page

Підрозділ розмінування ДФІМТГ №1 отримав подяку від Ірпінських медиків

Підрозділ розмінування Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1 отримав подяку від директора КНП «Ірпінська центральна міська лікарня» Антона Довгопола за сумлінне виконання обовязків з обстеження і розмінування територій і будівель медичних закладів Ірпеня, житла медичного персоналу.

Після деокупації Ірпеня, при ДФІМТГ №1 створено і одразу запрацювало відділення розмінування, якому була поставлена задача обстежити об’єкти критичної інфраструктури, у тому числі заклади охорони здоров’я та прилеглу до них територію задля безпеки медичного персоналу і пацієнтів. Також сапери обстежували житло лікарів Ірпінської громади на наявність вибухонебезпечних предметів, щоби вони мали змогу якнайшвидше повернутись до своїх домівок та приступити до виконання професійних обовязків.

В Ірпені працює цілодобова «гаряча лінія» патрульної служби першого добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади. В режимі 24/7 приймаються виклики зокрема й щодо підозри на наявність вибухонебезпечних предметів — (068) 379-92-27. За цим номером доступні також месенджери Viber, Telegram та WhatsApp.


Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page