top of page

Під наглядом Муніципальної варти Ірпеня: Парк «Незнайка»

На початку цього тижня літературний світ згадував Миколу Носова – цей видатний український дитячий письменник, батько всесвітньовідомого Незнайка та наш із вами земляк, народився 23 листопада 1908 року. Ви ж знали, що відомий багатьом поколінням Незнайко “народився” в Ірпені? Все своє дитинство і юність Микола Носов провів в нашому місті, а після закінчення семи класів у 1924 році працював чорноробом на бетонному заводі в Ірпені і на цегельному заводі в Бучі. Тут Носов написав свої перші твори. І саме у нашому місті досі є та сама вулиця Квіткова, яка стала прототипом казкового Квіткового міста, де жили легендарні коротуни. У літературу він попав випадково. У Носова народилася дитина, він почав вигадувати різні кумедні історії та казки, і в один такий день Носов придумав нового героя – любителя пригод, непосидючого та наївного Незнайку, який часто міг вляпатися в комічні ситуації.


До речі, новообраний міський голова Ірпеня Олександр Маркушин заявив про створення казкового НОСОВ-FEST, який на кілька днів перетворить Ірпінь на Квіткове місто, та спеціальну премію для дитячих письменників.

В 2018-му році в нашому місті реконструювали старий парк і на його місці відкрився оновлений парк – «Незнайка». Це сучасний простір відпочинку, в якому ви знайдете ландшафтні композиції та яскраві зелені газони, фігури казкових героїв та гірки для дітей, ставок з фонтанами, великий мотузковий парк, закритий майданчик для вигулу і занять з тваринами, спортивні тренажери, дитячі майданчики, фудкорт, водомати. Незабаром на території парку відкриється ще одна досить цікава споруда, а саме обеліск із біблійними заповідями. Доріжки з твердим покриттям на території парку діляться на пішохідну і велосипедну частини. В центральній частині парку розташована сцена для організації різноманітних мистецьких заходів та перегляду кінофільмів під відкритим небом.


Муніципальна варта інформує: згідно правил поведінки в рекреаційних зонах Ірпеня (затверджених рішенням виконавчого комітету Ірпінської міської ради 18.06.2019), забороняється розпивати алкогольні напої та палити тютюнові вироби на території парку!


За куріння та розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях передбачена відповідальність кодексом України про адміністративні правопорушення:

  • Стаття 175-1 (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях).

  • Стаття 178 (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п'яному вигляді).

За порушення правил благоустрою міста також передбачена відповідальність:

  • Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів.

При вході в парк зі сторони «ЕКО-маркету» встановлено пристрій яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» із кнопкою екстреного виклику ​Муніципальної варти. В парку встановлено таблички-нагадування правил цивілізованої поведінки і ведеться цілодобове відеоспостереження та патрулювання нашими інспекторами. Шановні відпочиваючі, будьте небайдужими, та робіть зауваження порушникам. У разі необхідності можете звернутися до чергових інспекторів Муніципальної варти (постовий вагончик розташований на вході в парк з перехрестя вул. Ярославської та вул. Української), в якому знаходяться засоби пожежогасіння і аптечка першої допомоги.


Телефони цілодобової гарячої лінії Муніципальної варти:

📱(073) 07-00-557 та 📞(045 97) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів