top of page

Під наглядом Муніципальної варти Ірпеня: міська Набережна

Наприкінці серпня 2018 року в Ірпені урочисто відкрили ще одне впорядковане місце для прогулянок і відпочинку – міську набережну вздовж річки Ірпінь.

Там зроблено чисту, облаштовану пляжну територію та спеціальні місця для рибалок. Встановлений новий міст, різноманітні арт-об’єкти, лавочки, лежаки, гамаки, дитячі майданчики, обладнано місця для відпочинку, мангальні зони та нові зелені насадження. Вся набережна яскраво освітлена, прокладено доріжки для пішоходів та велосипедистів, для відпочиваючих обладнані паркомісця, є прокат човнів та байдарок, фудкорт, громадська вбиральня.


Інспектори Муніципальної варти забезпечували охорону майна ще на етапі будівництва набережної, а після введення її в експлуатацію здійснюють цілодобовий нагляд за всіма локаціями на ній. В листопаді 2019-го року відкрилась друга частина набережної Ірпеня. Зважаючи на збільшену довжину набережної (близько 3 км), та величезну кількість елементів благоустрою, які потрібно оберігати, для інспекторів Муніципальної варти цього об’єкту було закуплено електроквадроцикл, за допомогою якого здійснюється патрулювання.

На День Незалежності України 2020-го року на набережній відкрилась спортивна алея. Облаштували мультифункціональний спортивний майданчик для занять різними видами спорту, такими як футбол, волейбол, баскетбол та стріт-воркаут. Поряд з цією спортивною зоною встановлено пристрій із кнопкою екстреного виклику ​Муніципальної варти. Будь-яка людина, якій загрожує небезпека, яка стала свідком правопорушень, якій потрібна інформація, чи яка потребує допомоги, зможе підійти до пристрою яскраво-помаранчевого кольору з написом «SOS» та інформаційною табличкою під ним і натиснути на кнопку. Виклик надійде на пульт Муніципальної варти, з вами на зв’язок вийде черговий і направить групу швидкого реагування, або, за потреби, інші служби поліцію, медиків, рятувальників тощо.

Кнопка екстреного зв'язку з Муніципальною вартою неподалік спортивної алеї на набережній
Кнопка екстреного зв'язку з Муніципальною вартою на набережній

Як і всі інші рекреаційні зони, міська набережна є зоною, вільною від куріння та вживання алкоголю. За куріння та розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, за порушення правил благоустрою міста передбачена відповідальність кодексом України про адміністративні правопорушення. Наші інспектори здійснюють цілодобовий нагляд за всіма локаціями на набережній, здійснюючи патрулювання на електроквадроциклі, та спостерігаючи за картинкою з сучасних камер-роботів, які встановлені на всій протяжності набережної.


Шановні громадяни! У випадку виявлення на ірпінській набережній порушень громадського порядку, правил благоустрою міста, чи фактів нищення комунального майна, потрібно повідомити про це чергового інспектора, постовий вагончик якого знаходиться біля пляжу, або чергову частину Муніципальної варти в будь-яку годину доби за номерами тел.: 📱 (073) 07-00-557 (+Viber, Telegram, WhatsApp) або 📞 (04597) 60-400.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page