top of page

Під наглядом Муніципальної варти Ірпеня: площа Шевченка

Сучасна центральна площа Ірпеня – особлива гордість міста. Повністю реконструйована і відкрита на початку осені 2016 року разом з вулицею Шевченка.

Серце Ірпеня – центральна площа та вулиця Шевченка
Серце Ірпеня – центральна площа та вулиця Шевченка

До реконструкції вулиця Шевченка була звичайною вулицею, де їздили автомобілі, а центральна площа була звичайним «совком», після реконструкції вулиця стала пішохідною та фактично злилася з площею в одне ціле. З оновленням на ній з’явилися архітектурні композиції з колонами і витонченими віденськими ліхтарями, дивовижні авторські скульптури замріяних музикантів і щедрих пір року, скульптури видатним українським діячам, штучний ставок, дитячий майданчик. Родзинкою площі є кольорові фонтани, які, мов магнітом, притягують дітвору в літній період. На День Незалежності в 2017 році на площі відбулось урочисте відкриття унікального пам’ятнику Тарасові Шевченку. Великий Кобзар постає молодим художником на тлі символічної палітри з героями своїх літературних творів.


У центрі міста досить розвинена туристична інфраструктура, і традиційно найважливіші і найяскравіші події в житті міста громада відзначає саме на центральній площі. І хоч наразі через карантин тут не проходять різноманітні фестивалі, концерти і ярмарки, проте всі ми чекаємо коли він скінчиться, і площа знову повноцінно «оживе».

Євгенія Антонюк, керівник відділу культури, національностей та релігій:
«Під час проведення міських культурно-масових заходів хлопці з Муніципальної варти завжди поруч з нами. Не тільки слідкують за порядком і охороняють комунальне майно, а часто допомагають нам організувати сценічні майданчики, встановити додаткове обладнання для заходів, огорожу, супроводжують спецтранспорт, перекривають чи обмежують автомобільний рух для безпеки глядачів та багато іншого. Завжди відповідальні, оперативні, готові спільно працювати на благо громади.»

Центральна площа та вулиця Шевченка, як комунальні об’єкти, знаходяться під наглядом КП «Муніципальна варта» ІМР, на них встановлені таблички-нагадування правил цивілізованої поведінки, ведеться цілодобове відеоспостереження, а інспектори слідкують за станом благоустрою та дотриманням громадського порядку на цій території. Як і всі інші рекреаційні зони, Центральна площа та вул. Шевченка є зонами, вільними від куріння та вживання алкоголю. Муніципальна варта попереджає: за куріння та розпиття алкогольних напоїв в громадських місцях, за порушення правил благоустрою міста передбачена відповідальність кодексом України про адміністративні правопорушення. Також зауважимо, що для зручності і безпеки відпочиваючих, на площі обмежений рух автотранспорту, і вїзд на пішоходну частину вул. Шевченка дозволений виключно зі сторони міської ради, де встановлений шлагбаум. Щоб заїхати на територію, необхідно отримати дозвіл-перепустку у Муніципальної варти.


Телефони цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти:

📱(073) 07-00-557 та 📞(045 97) 60-400.


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page