top of page

Піротехнічна служба продовжує очищати від вибухонебезпечних предметів територію Ірпінської громади

Ірпінська піротехнічна служба продовжує звільняти нашу громаду від боєприпасів та мін. Одна з опрацьованих минулого тижня саперами заявок виявлений в Ірпені на території заводу поліетиленових виробів ТОВ «Планета Пластик» предмет, схожий на артилерійський снаряд калібром 120 мм.


Наші сапери оперативно прибули на місце і вилучили нездетонувавший 120 мм артилерійський снаряд із пошкодженим вибухником. Снаряд пробив дах, тріснув від удару, розгерметизувався і не зміг здетонувати, залишившись застрягшим в металевих конструкціях, допоки його не виявили при проведенні реконструкції.

Саперами багатьох служб вже проведена величезна робота по очищенню територій від вибухонебезпечних предметів. Втім, роботи ще багато. Наразі особливо небезпечними є лісосмуги, ліси, водойми та поля. А також території великих промислових підприємств, їх виробничі і складські будівлі та споруди. Останнім часом побільшало заявок щодо розмінування від представників бізнесу, що повертається, відновлює та ремонтує власні потужності, виявляючи при цьому вибухонебезпечні залишки війни. Для прикладу, від згаданого ТОВ «Планета Пластик» наші сапери загалом отримали і опрацювали 11 заявок.


Нагадуємо, якщо ви знайшли вибухонебезпечний або підозрілий предмет, ні в якому разі не наближайтесь до нього та і навіть не думайте будь-яким чином взаємодіяти з цим предметом. Відійдіть на безпечну відстань, позначте місце, де знаходиться предмет, та попередьте інших. Бережіть себе та оточуючих! Ви допомагаєте тим, що інформуєте про знахідку відповідні служби, а решту роблять фахівці-сапери!


Тож, якщо ви побачили підозрілі чи вибухонебезпечні предмети на території Ірпінської міської територіальної громади (Ірпінь, Михайлівка-Рубежівка, Забуччя, Козинці, Діброва), телефонуйте за номерами цілодобової «гарячої лінії» Муніципальної варти: (073) 070-05-57, (068) 379-92-27, (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram, Viber, WhatsApp і Signal, якими можна скинути подробиці та координати).


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page