top of page

П’яний за кермом отримав покарання за нетверезе водіння

П’яний водій – одна з найпоширеніших причин ДТП, в яких часто є жертви, і, за іронією долі, гинуть в основному не ці водії, а люди, яким не пощастило опинитися на їхньому шляху. Любителів випити і сідати за кермо не зупиняють ні штрафи, ні жахливі історії про летальні ДТП, вони продовжують порушувати закон та наражати на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху.


Вранці 4 грудня на парковку ірпінської набережної заїхав автомобіль Mitsubishi Lancer унiверсал, з якого вийшов водій, і в інспекторів Муніципальної варти одразу виникла підозра що він знаходиться в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння. Водій був затриманий, і після відповідного виклику на лінію 102, переданий оперативно прибувшим працівникам Національної поліції. По приїзду поліцейских чоловік почав заперечувати що він був за кермом, стверджуючи що був пасажиром, а водія тут немає. Але завдяки записам з нагрудної бодікамери інспекторів Муніципальної варти, та камери системи міського відеоспостереження, була надана беззаперечна доказова база, що саме цей чоловік перебував за кермом транспортного засобу. Працівниками поліції був складений протокол за статтею 130 Адмінкодексу (керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння).

Пияцтво за кермом є однією з найпоширеніших причин смертельних ДТП в Україні та світі загалом. Протягом минулого 2019-го року було виявлено більше 115 тисяч водіїв у стані сп’яніння на дорогах України, а одним із "лідерів” з кількості порушень і складених протоколів стала Київська область.


Застерігаємо водіїв: не сідайте за кермо у нетверезому стані! Алкоголь і водіння — не сумісні. Час реакції водія після прийняття алкоголю зростає. Під впливом алкоголю порушується координація руху рук і ніг, втрачається здатність окомірного визначення відстані, з'являються безтурботність, зайва самовпевненість. Нетверезий водій неправильно сприймає навколишнє оточення, у нього притупляються почуття і звужується оглядовість.


Нагадуємо, якщо ви стали свідком такого злочинного недбальства як керування автомобілем особою у стані сп’яніння, повідомляйте про такі випадки поліцейським чи на 102. Цим ви, можливо, вбережете, чиєсь життя!

Comentarios


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page