top of page

Робота служби розмінування добровольчого підрозділу Ірпінської громади — репортаж телеканалу «Київ»

Це чергове нагадування того, що в лісах нашого регіону все ще небезпечно! Зараз вони буяють зеленню, погода тішить, але коли у вас виникає бажання їх відвідати, слід все-таки вмикати раціональність та думати про наслідки – ліси ще не обстежені саперами! А в тих невеликих частинах лісу, які обстежувала наша служба розмінування, сапери завжди знаходили чимало вибухонебезпечних залишків війни.


Ще у березні 2022 року Розпорядженням Київської обласної військової адміністрації №142 на Київщині цивільному населенню заборонили відвідувати ліси з метою запобігання пожежам і мінімізації ризику підірватися.


Є певна пріоритетність у порядку розмінування території – поля і ліси обстежуються після населених пунктів і прилеглих територій, але це ті середовища, які убезпечити вкрай складно, адже трави, підлісок та дерева ускладнюють процес перевірки та розмінування. Не поодинокі випадки, коли навіть рятувальники та лісівники підривалися в лісах, хоча й володіли професійною інформацією.


Виявили підозрілий предмет, за зовнішніми ознаками схожий на вибухонебезпечний? Негайно повідомте про знахідку служби 101 та 102.


Мешканці Ірпінської міської територіальної громади можуть в будь-який час доби звернутись до Муніципальної варти Ірпеня, при якій діє служба розмінування: (068) 379-92-27; (073) 070-05-57 або (04597) 60-400 (на мобільних номерах є месенджери Telegram/Viber/WhatsApp/Signal, куди можна скинути подробиці та координати).

Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page