top of page

Рятувальники і Муніципальна варта здійснюють аеромоніторинг для запобігання пожеж в екосистемах

Ситуація з пожежами в екосистемах загострюється: рятувальники та співробітники Муніципальної варти здійснюють моніторинг виявлення нових осередків.

Пожежонебезпечний період набирає обертів. Впродовж доби на Київщині виникло 27 пожеж, 11 з них – це загорання в природних екосистемах. Тому з метою вчасного виявлення пожеж, фахівцями ДСНС та співробітниками Муніципальної варти Ірпеня проводиться аеромоніторинг екосистем Ірпінської міської територіальної громади на предмет виявлення нових осередків горіння.

На визначених територіях, де мали місце часті пожежі та в місцях залягань торфовищ, після отримання спеціального дозволу здійснюється аеророзвідка, виявляються можливі місця горіння, спалювання сухої рослинності і потенційні порушники – палії. Поряд з цим учасники спеціальної моніторингової групи, до якої входять рятувальники Бучанського району і представники КП «Муніципальна варта», спілкуються з громадянами та застерігають від провокування пожеж в екосистемах, розповсюджують відповідні брошури та листівки. Під час заходів, велику увагу приділяємо місцям, де виникнення загорань є найбільш ймовірним, та територіях, розташованим безпосередньо біля лісостепових зон.


За підсумками обстеження, на щастя, осередків загорання виявлено не було, проте вогнеборці не втрачають пильність, адже пожежу легше попередити, аніж потім ліквідовувати!

Шановні громадяни! Якщо ви помітили загорання в лісах, на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101». Будьте обережні, дбайте про пожежну безпеку, бережіть своє життя та навколишнє середовище та спільно вживаймо заходів до правопорушників!


Comentários


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page