top of page

Сапери Муніципальної варти вилучили снаряд, виявлений при проведенні ремонтних робіт на залізниці в Ірпені

На залізниці стартував сезон ремонтно-колійних робіт, який дозволить оновити інфраструктуру на дільницях з інтенсивним рухом поїздів. Зокрема, зараз проводяться ремонтні роботи і на ділянці залізниці, яка проходить через місто Ірпінь. Сьогодні під час виконання колійних робіт в районі гаражного кооперативу неподалік переїзду працівники Укрзалізниці побачили предмет, схожий на вибухонебезпечний, та викликали піротехнічну службу Муніципальної варти Ірпінської міської ради.


Як виявилось, під час очистки щебеневого баласту колій вигрібний пристрій крім щебеню затягнув нездетонувавший 120-мм артилерійський снаряд до САУ «Нона» без підривника. Наші сапери оперативно прибули на місце, обмежили доступ цивільних осіб, вилучили снаряд і передали його представникам Нацполіції під охорону та подальше знешкодження. Також додатково проведено обстеження території поряд на наявність інших вибухонебезпечних предметів.


Подібних «сюрпризів» може бути ще багато. Тож закликаємо всіх мешканців бути уважними і обережними, особливо під час проведення сільськогосподарських, ремонтних і будівельних робіт.


Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


Comments


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page