top of page

Сапери Муніципальної варти вилучили снаряд, виявлений при проведенні робіт із заміни старої тепломережі

Вчора в Ірпені під час земляних робіт був знайдений артилерійський снаряд. При проведенні робіт із заміни зношеної ділянки тепломережі комунально-побутовим підприємством «Теплоенергопостач» по вул. Покровська, робітники побачили предмет, схожий на вибухонебезпечний, негайно зупинили роботи та викликали піротехнічну службу Муніципальної варти.

Наші сапери оперативно прибули на місце, обмежили доступ цивільних осіб та вилучили нездетонувавший 120-мм артилерійський снаряд до САУ «Нона» з підривником, який увійшов у ґрунт на глибину близько півтора метра. Згодом вибухонебезпечний предмет був переданий фахівцям ДСНС для знешкодження.


Подібних «сюрпризів» може бути ще багато. Тож закликаємо всі служби і всіх мешканців бути уважними та обережними, особливо під час проведення сільськогосподарських, ремонтних і будівельних робіт.


Вибухонебезпечні предмети можуть знаходитися всюди, де проходили бої, тому всі співробітники Муніципальної варти, які не є саперами, проходили спеціальне навчання щодо ризиків, пов'язаних з мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Такі курси навчають розпізнавати та ідентифікувати загрозу, яка може трапитись у повсякденному житті, вжити заходів безпеки до прибуття піротехніків та, за потреби, надати першу домедичну допомогу.


Шановні жителі громади! Якщо ви виявили вибухонебезпечний предмет, або потребуєте обстеження на наявність таких предметів — телефонуйте на цілодобову «гарячу лінію» Муніципальної варти: (073) 070-05-57; (068) 379-92-27; (045 97) 60-400 (також за вказаними мобільними телефонами доступні месенджери Viber, Telegram, WhatsApp, Signal). Лінія працює для Ірпеня, Михайлівки-Рубежівки, Забуччя, Козинців та Діброви.


コメント


Обрані новини
Нещодавні новини
Архів
bottom of page